Wtrysk, Usługi wtrysku, Przetwórstwo tworzyw sztucznych, Usługi malowania - HANYANG ZAS


  index   |   AKTUALNOŚCI

GRUDZIEŃ 2015 - WIGILIA 2015

23 grudnia 2015 roku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne pracowników firmy Hanyang Zas, podczas którego Zarząd Spółki złożył życzenia świąteczno - noworoczne. Miłej, świątecznej atmosferze towarzyszyły przepyszne Bożonarodzeniowe potrawy oraz kolędy.
LISTOPAD 2015 – NAGRODA ZA DOBRĄ JAKOŚĆ W 2015 ROKU

18.11.2015 HANYANG ZAS został wybrany najlepszym dostawcą 2015r. przez Daedong Poland. W siedzibie firmy miało miejsce uroczyste wręczenie Podziękowania za zaangażowanie i znaczący wkład w rozwój firmy, osobiście przez Prezesa Daedong Poland na ręce Prezesa HANYANG ZAS.

    Zobacz zdjęcia:  1  2


LISTOPAD 2015 – ALARM PRZECIWPOŻAROWY

12.11.2015 o godzinie 9:35 ogłoszono alarm przeciwpożarowy w budynku biurowca HANYANG ZAS. Akcja ewakuacyjna przebiegła pomyślnie i nikt nie ucierpiał. Cała akcja była formą sprawdzenia gotowości do ewakuacji i poprawności reagowania pracowników biurowych w sytuacji zagrożenia pożarem. Podobne ćwiczenia odbywają się w poszczególnych obszarach HANYANG ZAS każdego roku.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3


LISTOPAD 2015 – URUCHOMIENIE KRATY DROGOWO-TRAWNIKOWEJ

W myśl koncepcji rozwoju obszarów działalności Spółki (branża motoryzacyjna, przemysł gospodarstwa domowego i zabawkarski, pozostałe branże), HANYANG ZAS rozpoczął współpracę z firmą ML Recykling w zakresie produkcji kraty drogowo-trawnikowej. Projekt przewidziany jest do realizacji przez najbliższych 5 lat.
PAŹDZIERNIK 2015 – URUCHOMIENIE PRODUKCJI LUNCH BOX CLASSIC W HANYANG ZAS

We wrześniu 2015 Spółka otrzymała propozycję, od duńskiej firmy, produkcji pojemnika pod nazwa Lunch Box Classic – pojemnik z tworzywa sztucznego o charakterze walizeczki z silikonową rączką. Pierwsze próby wtrysku pojemnika odbyły się w październiku 2015, a rozpoczęcie masowej produkcji planowane jest na listopad 2015.
WRZESIEŃ 2015 – URUCHOMIENIE PROJEKTU DIMENSIONS- kapsuła do gier multimedialnych

W związku z zapotrzebowaniem na kolejny pojemnik na zabawki, zrodziła się koncepcja wyprodukowania zupełnie nowego wyrobu, kapsuła dla postaci - bohaterów wchodzącej na rynek nowej multimedialnej gry pod nazwą Dimensions. Szczęśliwym trafem produkcja nowego modelu pojemnika trafiła do HANYANG ZAS i w październiku 2015 pierwsze wyroby trafiły do odbiorców w Anglii.
SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2015 – URUCHOMIENIE PROJEKTU QLe

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, projekt QLe, na produkcję którego składa się 20 rodzajów paneli, zawitał w HANYANG ZAS. Jego początkiem były formy, które z końcem sierpnia 2015, przyjechały do naszej spółki. Próby wtrysku i lakierowania mają potrwać około 3 tygodni. Realizacja tego projektu ma szczególne znaczenie dla naszej Spółki, ze względu na wysoki wolumen produkcyjny ( około 240 tys/rok) oraz fakt, iż pozycja HANYANG ZAS w sektorze przemysłu motoryzacyjnego umacnia się. Dodatkowym wyzwaniem będzie technologia lakierowania 10 rodzajów paneli, jaką jest high gloss (wysoki połysk). Z niecierpliwością oczekujemy na szczęśliwy start produkcji seryjnej zaplanowany na początek października b.r.
SIERPIEŃ 2015 – ROZWÓJ WSPÓŁPRACY Z SAPA Components Sp. z o.o.- Projekt BMW G31

Zgodnie z ideą Spółki, aby rozwijać działalność w zakresie produkcji wyrobów dla branży motoryzacyjnej, z początkiem sierpnia 2015 zostaliśmy nominowani przez Spółkę SAPA Components Sp. z o.o. do produkcji dwóch wyrobów stanowiących elementy wyposażenia samochodu marki BMW. Uruchomienie projektu planowane jest na początek 2016 roku a jego realizacja potrwa przez 7-8 lat.
LIPIEC 2015 - NOWE WYROBY DLA BRANŻY ZABWKARSKIEJ

W lipcu 2015 zaczęliśmy produkcję nowych pojemników. Tym razem są to Display Minifigures służące do „uporządkowanego” przechowywania ludzików z kolekcji klocków. W zależności od rozmiaru, jeden display może pomieścić 8 bądź 16 postaci. Pojemniki, jak zawsze, cieszą oko swoim wyglądem, zaskakują praktycznością i wszechstronnością zastosowania i, co niewątpliwie najważniejsze, sprawiają radość dzieciom na całym świecie.
CZERWIEC / LIPIEC 2015 - NOMINACJA DO PROJEKTU QLe

Na przełomie czerwca i lipca HANYANG ZAS został nominowany do nowego projektu pod nazwą QLe. Projekt obejmuje 20 rodzajów paneli stanowiących elementy montażowe występujące w samochodzie marki KIA. Projekt, uruchomienie którego planowane jest we IX.2015, realizowany będzie na rzecz gliwickiej Spółki Daedong Poland Sp. z o.o.
KWIECIEŃ 2015 – NOWY KLIENT Z BRANŻY AUTOMOTIVE

W myśl przyjętych na 2015 rok celi do realizacji, zmierzamy do zwiększenia udziału sprzedaży w sektorze motoryzacji poprzez rozpoczęcie usługi lakierowania elementów zewnętrznych do samochodu marki SEAT. W kwietniu rozpoczęliśmy lakierowanie wsporników wycieraczki na rzecz polskiej Spółki Valeo Wiper System.
KWIECIEŃ 2015 - WIELKANOC 2015

2 kwietnia Zarząd firmy spotkał się z pracownikami, by złożyć życzenia wielkanocne. Spotkanie to, popularnie zwane "Jajeczkiem" było wstępem do obchodów Świąt Wielkiej Nocy- wstępem miłym, odbywającym się w rodzinnej atmosferze. Rozmowom o tradycjach wielkanocnych w naszych domach towarzyszyła degustacja ciast kojarzących się z Wielkanocą - mazurków i bab.
GRUDZIEŃ 2014/ LUTY 2015 – OFERTACJA PROJEKTU Tle

W połowie grudnia 2014 Spółka HANYANG ZAS rozpoczęła ofertację do projektu motoryzacyjnego pod nazwą Tle. Przedmiotem akcji ofertacyjnej, prowadzonej na rzecz Daedong Poland Sp. z o.o., jest 11 paneli stanowiących wewnętrzne wyposażenie samochodu Hyundai.
GRUDZIEŃ 2014 - WIGILIA 2014

23 grudnia 2014 roku odbyło się spotkanie opłatkowe, podczas którego Zarząd Spółki złożył życzenia świąteczno - noworoczne. Słuchając kolęd i pastorałek, kosztując przepysznych pasztecików oraz innych Bożonarodzeniowych potraw, uzupełnieniem których były doskonałe słodkie wypieki, przenieśliśmy się w Wigilijne klimaty, które stały się niezwykłym wstępem do obchodów Świąt Bożego Narodzenia spędzanych w rodzinnym gronie.
Listopad 2014

Przeprowadzony został Audit ICTI zgodny z Kodeksem Dobrych Praktyk, który został zakończony z wynikiem pozytywnym.
W celu zapewnienia jak najlepszej jakości naszych wyrobów do Zespołu Zabezpieczenia Jakości została zakupiona nowa współrzędnościowa maszyna pomiarowa Prismo Measuring Machine firmy Carl-Zeiss, która usprawni i dostarczy dokładniejszych pomiarów. Dodatkowo nasi pracownicy byli na 5-dniowym szkoleniu w siedzibie firmy Carl-Zeiss, aby poszerzyć swoją wiedzę i jak najlepiej wykorzystywać wszystkie funkcje maszyny.
Październik 2014

Tak jak w latach biegłych przeszliśmy pozytywnie przez Audit recertyfikacji ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949:2009, przeprowadzony przez firmę DQS.
Wrzesień 2014

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, we wrześniu 2014 roku zakończyliśmy próby uruchomieniowe L-Boxx MINI - skrzynki z przeznaczeniem na przechowywanie drobnych narzędzi oraz innych akcesoriów. Produkcja tego wyrobu oparta jest na standardach normy ISO TS / VDA. Dodatkowym atutem L-Boxx MINI jest potwierdzona laboratoryjnie zgodność do kontaktów z żywnością. Pierwsze dostawy L-Boxx MINI rozpoczęły się tuż po próbach i skierowane były do odbiorcy z Czech. Według obecnych prognoz, Klient ten znajdzie się w grupie głównych odbiorców L-Boxx MINI na równi z bardzo znanym niemieckim koncernem będącym dostawcą elektronarzędzi, dla którego pojemniki muszą dodatkowo spełniać standardy Normy N2580. Większość dostaw zostanie wysłana do Niemiec, mniejsza do Szwajcarii.
Sierpień/wrzesień 2014

Dzięki otrzymaniu od firmy Daedong Poland nominacji do produkcji wyrobów w 3 projektach, poszerzamy swoją działalność na rynku motoryzacyjnym. Projekty zawierają 43 detale wtryskowe i lakierowane (m.in. przyciski do deski rozdzielczej i panele do drzwi), które są przeznaczone dla samochodów KIA i Hyundai.
23 maja 2014

Dnia 23 maja 2014 zostaliśmy nominowani do współpracy z niemiecką firmą Sortimo International GmbH jako dostawca i partner dla projektu „MiniBox”. Projekt zakłada uruchomienie i produkcję pojemnika o wszechstronnym przeznaczeniu począwszy od funkcji przechowywania małych części metalowych po funkcję przechowywania żywności. Firma Sortimo International GmbH jest europejskim liderem pośród producentów zabudów warsztatowych."
06 Maj 2014

Miło nam powiadomić, iż w sekcji PLIKI dodano możliwość pobrania pliku w formie "pdf" dotyczącego Ogólnych Warunków Zakupu Towarów.

Ogólne warunki zakupu towarów (*.pdf)
Listopad 2013

27.09.2013 roku uzyskaliśmy od firmy SAPA Componets Sp. z o.o. nominację do produkcji wyrobów w technologii wtrysku i lakierowania na mokro do modelu Volkswagen 372 (Cover Front + Rear oraz Retainer Tee Bolt). Projekt planowany jest do uruchomienia w listopadzie 2014 roku. W niedalekim odstępie czasu (styczeń 2015), planujemy dodatkowo uruchomić nowy wyrób do projektu Suzuki YFA (Biw Clip), do produkcji którego zostaliśmy nominowani 06.11.2013 również przez firmę SAPA.
Wrzesień 2013

Poczyniliśmy kolejny krok w rozwoju technologii IML. Bazując na wiedzy i doświadczeniu pracowników HANYANG-ZAS uruchomiliśmy kolejne stanowiska technologii etykietowania w formie. W wyniku modernizacji i rozbudowy aktualnie posiadamy 4 stanowiska technologii IML, na których wykonujemy 10 rodzajów detali. By spełnić oczekiwania naszych klientów jesteśmy także otwarci na realizację indywidualnych zamówień.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4


Maj 2013

W maju 2013 roku uruchomiliśmy produkcję naszego nowego produktu motoryzacyjnego. Projekt, nad wdrożeniem którego pracowaliśmy rok, obejmuje produkcję lusterek w różnych wersjach: z kierunkowskazem, bez kierunkowskazu, manualne, elektryczne, z funkcją podgrzewania, bez funkcji podgrzewania.

Zaproponowaliśmy nowy design i wdrożyliśmy nowatorskie rozwiązania obniżając jednocześnie koszty produkcji. Powyżej wspomniane rozwiązania zyskały akceptację ITS (Instytut Transportu Samochodowego z siedzibą w Warszawie) czego potwierdzeniem są otrzymane świadectwa homologacji.

Gotowe wyroby trafią do naszego ukraińskiego odbiorcy znajdując zastosowanie w samochodach Daewoo Lanos oraz VIDA/Chevrolet Aveo.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3


Marzec 2013

W dniu 28 marca 2013 w naszej firmie odbyło się Spotkanie Wielkanocne, popularnie zwane przez pracowników "Jajeczkiem". Zarząd Firmy złożył nam uroczyste życzenia Wielkanocne, po czym rozmawialiśmy o tradycjach oraz planach wielkanocnych. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.


Luty 2013

Rozwijamy technologię IML (etykietowanie w formie) o kolejne stanowiska, co zwiększa nasze moce przerobowe w zakresie produkcji detali z etykietą oraz czyni nasz zakład bardziej konkurencyjnym.


Grudzień 2012 - Wigilia

W dniu 21.12.2012 odbyło się spotkanie wigilijne w naszej firmie, podczas którego Zarząd firmy złożył pracownikom życzenia świąteczno-noworoczne, a następnie przy akompaniamencie kolęd raczyliśmy się ciastami, pasztecikami oraz innymi smakołykami które wcześniej przygotowaliśmy w swoich domach na tą okazję. Spotkanie przebiegało w miłej i uroczystej atmosferze.


Grudzień 2012

Wizyta przedstawicieli firmy Delphi Gdańsk.


Listopad 2012

Audyt DQS: Audit ponownej certyfikacji ISO/TS 16949:2009.


Wrzesień 2012

Spotkanie z przedstawicielami firmy LGE Wrocław.


Wrzesień 2012

Przeszliśmy pozytywnie audyt na zgodność z Kodeksem Dobrych Praktyk - ICTI.


Lipiec 2012

Nasi przedstawiciele odwiedzili firmę Philips Lighting Poland; celem spotkania było omówienie potencjalnych projektów, zwiedzaliśmy fabrykę prowadząc jednocześnie rozmowy handlowe.


Czerwiec 2012

Odwiedziliśmy firmę Delphi Gdańsk, podziwiając nowe rozwiązania technologiczne i wdrażane projekty.


Kwiecień 2012 - Wielkanoc

Nasi pracownicy zostali zaproszeni przez Zarząd Spółki na spotkanie wielkanocne, które nazywamy "jajeczkiem". Po wspólnych życzeniach, zasiedliśmy do stołów, częstując się mazurkami i babkami wielkanocnymi.


Marzec 2012

Wizyta przedstawicieli Zarządów wszystkich spółek grupy kapitałowej FSO, na czele z Prezesem Januszem WoĽźniak, zwiedzanie firmy i podsumowanie 2011 roku.


Styczeń 2012

Nasz wieloletni pracownik otrzymał tytuł Społeczny Inspektor Pracy za działalność w roku 2011, przyznawany przez PIP.


Styczeń – maj 2012

Gościliśmy w naszej spółce przedstawicieli firm : Sapa Components, IKEA, Camfil Farr.


Grudzień 2011 - Wigilia i nadchodzący 2012 rok zapasem.

Kontynuując coroczną tradycję, zasiedliśmy się na spotkaniu wigilijnym, które rozpoczął Zarząd Spółki, składając wszystkim pracownikom życzenia świąteczno-noworoczne. Następnie delektowaliśmy się słodkościami i rozmawialiśmy o nadchodzących świętach.


Listopad 2011

Audyt DQS: Audit ponownej certyfikacji ISO/TS 16949:2009, ISO 9001: 2008.


Wrzesień 2011

Odwiedzili nas przedstawiciele firm: McLaren, Sapa Components, Rosti.


Czerwiec 2011

W dniu 8.06.2011 w siedzibie naszej firmy miała miejsce wizyta Prezydenta Elbląga P. Grzegorza Nowaczyk. Podczas wizyty p. Prezydent spotkał się z Kierownictwem spółki Hanyang ZAS, zapoznał się z profilem działalności, a także ze stosowanymi technologiami.

Podczas spotkania zaprezentowano produkowane wyroby w tym m.in. produkty wytwarzane w wyniku realizacji projektu innowacyjnego: "Wdrożenie nowoczesnego systemu produkcji i logistyki w przedsiębiorstwie Hanyang ZAS Sp. z o.o."

Spotkanie zakończyło się wspólnym zwiedzaniem fabryki.

    Zobacz zdjęcia:  1  2


Czerwiec - PaĽdziernik 2010

Odwiedzili nas przedstawiciele firm THULE, Faurecja, YMOS, VECTRIX.


Maj 2010

Otrzymaliśmy zgodę na dofinansowanie projektu .Wdrożenie nowoczesnego systemu produkcji i logistyki w przedsiębiorstwie HANYANG ZAS Sp. z o.o. w Elblągu. ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.

    Zobacz zdjęcia:  1 


Luty 2010

Dnia 18.02.2010 roku spółka HANYANG ZAS miała zaszczyt gościć Prezydenta Miasta Elbląg, Pana Henryka Słoninę oraz Wojewodę Warmińsko - Mazurskiego, Pana Mariana Podziewskiego. Wizyta miała na celu poznanie działalności naszej Spółki. Panowie, po multimedialnej prezentacji przedstawiającej zarówno historię, sytuację obecną oraz plany Spółki HANYANG ZAS, oprowadzeni zostali przez Zarząd Spółki po hali produkcyjnej. Serdecznie dziękujemy za tak miłą wizytę i za zainteresowanie Pana Prezydenta oraz Pana Wojewody naszą firmą, i mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta Panów w naszej Spółce.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4  5  6


Luty 2010

W dniach 17-18.02.2010 roku naszą Spółkę odwiedzili przedstawiciele firmy THULE. 17 lutego odbyły się rozmowy dotyczące współpracy pomiędzy naszymi firmami, zał 18 lutego przeprowadzony został Audit Dostawcy.


Styczeń 2010

Dnia 22.01.2010 otrzymaliśmy wiadomość o pozytywnym przejęciu auditu podtrzymującego Systemów Jakości ISO 9001:2008 oraz ISO TS 16949:2009. Audit miał miejsce w naszej Spółce w dniach 14-15 grudnia 2009. Pozytywny wynik w/w auditu to zasługa przede wszystkim ciągłej, ciężkiej pracy nad jakością naszych wyrobów, a uzyskane certyfikaty - nagroda za tą ciężką pracę.


Grudzień 2009

Spotkanie Wigilijne. 18 grudnie w naszej Spółce odbyło się Spotkanie Wigilijne. Na początek Pani Dyrektor Hanna Gładysz wraz z Panem Prezesem Zbigniewem Cieślikiem złożyli pracownikom życzenia świąteczne, a następnie, przy dźwięku kolęd, delektowaliśmy się przygotowanym poczęstunkiem. Nastrój zrobił się tak świąteczny, że z trudem wracaliśmy do swoich obowiązków.


Wrzesień 2009

17 września przedstawiciele naszej spółki: Prezes - Zbigniew Cieślik, Dyrektor Zarządzający - Hanna Gładysz, i Specjalista Wiodący ZIM - Mariusz Wawer spotkali się z przedstawicielami firmy Plast Team A/S w siedzibie firmy w Danii. Spotkanie dotyczyło możliwości rozszerzenia współpracy pomiędzy firmami. Wizyta zaowocowała nowymi projektami oraz kolejną wizytą w celu omówienia szczegółów w dniu 11.10.2009.


Sierpień 2009

17 sierpnia naszą Spółkę odwiedzili przedstawiciele firmy Plast Team: CEO firmy Plast Team A/S (Dania), Pan Jacob Andersen, oraz Dyrektor Operacyjny firmy Plast Team Poland Sp. z o.o. , pani Grażyna Sokołowska. Rozmowy handlowe dotyczyły m.in. nowych projektów uruchamianych przez naszą Spółkę dla firmy Plast Team.


Lipiec 2009

Poczyniliśmy kolejny krok w nawiązaniu współpracy z firmą Plastal GmbH. Dnia 30 lipca Prezes Spółki Zbigniew Cieślik, oraz Specjalista Wiodący Ds. Inżynierii Produkcji i Marketingu Mariusz Wawer spotkali się z przedstawicielami firmy Plastal, w siedzibie ich firmy - Weissenburgu. Na spotkaniu omówione zostały techniczne ustalenia dotyczące współpracy przy jednym z projektów.


Lipiec 2009

6 lipca 2009 roku odwiedził nas przedstawiciel naszego czeskiego klienta - firmy Avia Ashok Leyland Motors, Pan Ramadurai. Wizyta miała na celu sprawdzenie stanu oprzyrządowania, którego właścicielem jest firma AVIA. Wizytę możemy uznać za satysfakcjonującą dla obu stron.


Czerwiec 2009

Kolejny audit za nami. Tym razem był to Audit Dostawcy przeprowadzony w naszej Spółce przez firmę Plastal GmbH w dniu 24.06. Audit przeszliśmy z wynikiem pozytywnym!


Maj 2009

Dnia 07.05.2009 roku zarząd Spółki spotkał się z przedstawicielami polskiego oddziału firmy FIAT w ich siedzibie, w Bielsko - Białej. Na spotkaniu przedstawiona została działalność Spółki HANYANG ZAS oraz możliwości współpracy.


Marzec 2009

Po wizycie Zarządu Spółki na Międzynarodowych Targach AMBIENTE we Frankfurcie w dniach 13-17.02.2009 zaczęły procentować nawiązane i odświeżone znajomości biznesowe. Spółka rozszerzyła współpracę ze znaną duńską firmą na produkcję artykułów gospodarstwa domowego. Większa dywersyfikacja produkcji ma za zadanie ograniczyć do minimum negatywne skutki międzynarodowego kryzysu.


20 Luty 2009

Pan Andrzej Kraśkiewicz - wieloletni pracownik Zespołu Inżynierii Produkcji i Marketingu postanowił w dniu dzisiejszym odejść na zasłużoną emeryturę. Jakkolwiek przykro było nam żegnać się z Panem Andrzejem, mamy nadzieję, że w końcu będzie mógł w pełni cieszyć się swoim hobby, jakim są podróże rowerowe.


Luty 2009

Od lutego 2009 pracownicy Spółki otrzymali możliwość nauki języka rosyjskiego. To już drugi język obcy nauczany w naszej firmie - od listopada 2007 roku chętni pracownicy uczą się języka angielskiego. Język rosyjski spotkał się z dużym zainteresowaniem - coraz częściej na korytarzach zamiast "cześć" słychać "zdrawstwujcie".


Styczeń 2009

Dnia 13.01.2009 roku uzyskaliśmy pozytywne wyniki auditu wznawiającego systemy jakości ISO 9001:2000 oraz ISO TS 16949. Aktualne certyfikaty znajdą Państwo na zdjęciach poniżej.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4  5


PaĽdziernik 2008

Dnia 17.03.2008 roku dokonaliśmy zakupu 7 nowych wtryskarek firmy LS MTRON o sile zwarcia od 220 ton do 1050 ton. Nowe wtryskarki wyposażone zostały w manipulatory, suszarki i podajniki do tworzyw. Montaż wtryskarek oraz ich próby zakończone zostaną 31 paĽdziernika 2008 roku.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4


Wrzesień 2008

W dniach 18-19 września 2008 roku odbyło się w naszej firmie Zwyczajne Zabranie Ogólne Sprawozdawczo - Wyborcze Związku Pracodawców Motoryzacji. Uczestnicy obserwowali postęp w przeprowadzanych inwestycjach: modernizacji lakierni i montażu wtryskarek firmy LS MTRON, zapoznali się z profilem działalności naszej firmy oraz jej głównymi celami. Mamy nadzieję że nasi Goście miło czas spędzili poznając firmę HANYANG ZAS.


Styczeń 2008

7 stycznia 2008 roku rozpoczęliśmy modernizację linii lakierniczej A, która rozpocznie pełną pracę 15 paĽdziernika 2008 roku. Linia została w pełni zautomatyzowana. Wyposażoną ją w trzy roboty sześcioosiowe firmy FANUC, automatyczny system podawania farby (umożliwiający uzyskanie idealnej powtarzalności wymalowań) oraz automatyczny system oczyszczania wody.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4  5


      


Listopad 2007

Od lipca do września 2007 roku, nasza spółka została zatwierdzona przez GM DAT (General Motors Daewoo Auto & Technology), jako dostawca części do Chevroleta Aveo. Uzyskaliśmy siedem kontraktów na siedemnaście ofertowanych, co stanowi to największy pakiet uzyskany przez polską firmę. W listopadzie 2007 roku rozpoczęliśmy lakierowania i montaż części powierzonych, czyli: uchwytów klap bagażnika, klapek wlewu paliwa, klamek i lusterek zewnętrznych. Aktualnie jesteśmy w trakcie montażu i prób nowych narządzi, niezbędnych do wykonania kontraktów, a uruchomienie pełnej produkcji planowane jest na początek 2009 roku.

    Zobacz zdjęcia:  1


Luty 2007

15 lutego odbyły się ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze na terenie Hanyang ZAS. Celem ćwiczeń było sprawdzenie przygotowania kadry kierowniczej i załogi do przeprowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych na terenie obiektu.
W ćwiczeniach brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Zakładowe Służby Ratownicze Hanyang ZAS w Elblągu.

    Zobacz zdjęcia:  1  2  3  4


Czerwiec 2006

W dniach 18 i 25 czerwca odbyły się imprezy integracyjne dla pracowników firmy Hanyang ZAS
w kompleksie rekreacyjno-gastronomicznym "Nowa Holandia".
Główną atrakcją imprezy były tańce pod gołym niebem, a także rejs tramwajem wodnym, po którym
na głodnych czekała pyszna grochówka i kiełbaski z grilla.
Czerwiec 2006

W dniach 30.05 - 02.06 2006 firma Hanyang ZAS uczestniczyła w X Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL, prezentując swoje technologie, wyroby i możliwości produkcyjne.

    Zobacz zdjęcia: 1 2 3


Czerwiec 2006

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zmieniliśmy wygląd i funkcjonalność naszego serwisu. Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany okażą się pomocne i ułatwią korzystanie z naszej strony internetowej. Jeśli masz jakieś pytania lub propozycje napisz do nas!


Kwiecień 2006

W kwietniu bieżącego roku nastąpiła zmiana udziałowca Spółki Hanyang ZAS z Hanyang Precision CO. Ltd. Korea na D&D CO. Ltd. Korea.


Styczeń 2006

W styczniu bieżącego roku firma Hanyang ZAS przeszła pozytywnie audit przeprowadzony przez firmę DQS Polska, czego rezultatem było uzyskanie certyfikatu jakości ISO/TS 16949.


Grudzień 2004

Uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2000
Certificates: ISO 9001:2015 IATF 16949:2016
INDEX   |   TECHNOLOGIE   |   GALERIA   |   PLIKI   |   KONTAKT   |   PARTNERZY  
2006 Clamo Clamare Design
 
Mapa strony Ustaw strone jako startowa Zamknij okno rosyjski angielski polski